Millistes kanalites minu andmed avalikustatakse?

Meie võrgustiku kuulub üle 20 erineva kanali, mida kasutavad sajad miljonid inimesed üle maailma. Sinu ettevõtte profiil lisatakse meie pakutavatesse kanalitesse, sealhulgas populaarsematesse infokataloogidesse ning suurimate autotootjate navigatsiooniseadmetesse.

ee.ee - toob sinu äri kliendile lähemale ning muudab veebis tegutsemise enneolematult lihtsaks. Saad oma ärile digitaalse visiitkaardi ning kliendid leiavad sind kiiremini.

Otsingumootorid

Google Ettevõtteprofiil - Google Business Profile (GMB) on ettevõtetele loodud tööriist, millega saate Google’i teenustes oma äri andmeid hallata. Kui lingite ja kinnitate ühekordselt oma GMB konto, sünkroniseerib EE profiil Google’iga ning saate mugavalt kirjeid hallata ja värskendada. Kui GMB kirje(d) on kinnitatud, suunab Google info teistesse oma teenustesse nagu Google otsing ja Google kaardid. E-standard paketiga saad hõlpsalt pilte ja muud ajakohast informatsiooni hallata. E-Plus paketiga saad vastata ka arvustustele ning teha Google’isse postitusi. https://business.google.com

Bing. Otsingumootor, millel on kuus 150 000 000 aktiivset kasutajat. Bingi eesmärk on, et inimesed kulutaksid vähem aega otsimisele ja rohkem tegudele. Läbi EE sünkroonitakse Bingi teie ettevõtte lahtiolekuajad, kontaktandmed, aadress, menüü, pildid, veebilehe aadress ja palju muud https://www.bingplaces.com/.

Navigatsioon

Waze on maailma suurim kogukonnapõhine liiklus-ja navigeerimisrakendus, mis juhatab rohkem kliente kohalike ettevõtete juurde. Meie abil jõuab teie asukoht Waze’i ning kliendid leiavad teid lihtsamini üles. Waze’i suureks plussiks on see, et autojuhid saavad üksteisega reaalajas liiklusinfot jagada, säästes nii aega ja kütust https://www.waze.com/live-map.

WhereTo? WhereTo aitab kiirelt leida lähima restorani, pangakontori või mõne muu ettevõtte/asutuse. Lisaks aadressile pakutakse kasutajale fotosid, videoid, kirjeldusi, eripakkumisi, lahtiolekuaegu ja palju muud https://www.whereto.com.

TomTom. Kaardi-ja navigatsioonimaailma liider. Tänu TomTomile jõuavad miljonid inimesed üle maailma kiiremini punktist A punkti B https://www.tomtom.com.

Navmii. Põhiliselt autojuhtidele mõeldud Navmii rakendusel on 600 000 aktiivset kasutajat kuus ning selle abil saavad inimesed liikluse kohta infot jagada, et teistel lihtsam liigelda oleks. Äpi jaoks pole internetiühendust tarvis, sest see töötab GPSi toel. EE abil jõuavad Navmiisse teie äri põhiandmed, lahtiolekuajad, kontaktandmed ja muu. Samuti saab klient kaardilt ettevõtte veebilehele minna https://www.navmii.com.

HERE. HERE’s kohtuvad ülitäpsed kaardid ja pilvetehnoloogia. HERE võrguühenduseta kaardid pakuvad 3D kaarte, reaalajas liiklusinfot, ühistranspordi infot ning ettevõtete asukohti. Seda üle maailma.HERE teeb iga päev 196 riigis kokku 2,7 miljonit kaardiuuendust. Selleks kasutatakse rohkem kui 80 000 erinevat andmeallikat. HERE kaardiandmed on sünkroniseeritud HERE WeGo äppi, mida kasutab Põhja-Ameerikas ja Euroopas neli autojuhti viiest https://www.here.com.

AroundMe. Väärt abimees, kui tarvis leida lähim restoran, pank, tankla, hotell või kino.Rakenduses tehakse 25 miljonit otsingut kuus http://www.aroundmeapp.com.

Apple Maps - Apple Maps on veebikaardistamisteenus, mille on välja töötanud Apple Inc. Rakendus on mõeldud iOS-i, iPadOS-i, macOS-i ja watchOS-i vaikekaardisüsteemina, mis pakub juhiseid ja hinnangulisi saabumisaegu sõitmiseks, kõndimiseks, jalgrattasõiduks ja ühistranspordis navigeerimiseks https://developer.apple.com/maps.

MapQuest. GPS-ja kaardirakendused, mis aitavad iga kuu rohkem kui 40 miljonit internetikasutajat, arendajat ja ettevõtet üle maailma https://www.mapquest.com.

Mapstr. Iga inimese personaalne kaart! Mapstriga saab kasutaja isiklikule kaardile salvestada oma lemmikasukohad, kus neid kuvatakse ülilihtsal visuaalsel viisil https://mapstr.com.

Sotsiaalimeedia

Facebook on maailma üks suuremaid sotsiaalmeediavõrgustikke, mida kasutab igakuiselt 1 200 000 000 inimest (Eestis 730 000).EE ühendamisel Facebookiga saad lihtsasti hallata pilte, arvustusi, tagasisidet, ajakohast infot ning lisada pilte https://www.facebook.com.

Instagram. Üle 400 miljoni aktiivse kasutajaga populaarne sotsiaalmeediaplatvorm, kus inimesed jagavad hetki oma päevast. Meiega on teie ettevõte info kasutajale leitav ka siis, kui teil Instagrami kontot ei ole https://www.instagram.com.

Snapchat. Üks populaarsemaid sotsiaalmeedia platvorme, mida kasutab päevas üle 180 miljoni inimese. Nad suhtlevad sõpradega, jagavad vahvaid hetki oma eludest, loevad uudiseid ja avastavad kohalikke ettevõtteid.Saa sellest osa. EE abil ilmub sinu ettevõte info Snapchati sisukaartidele ja Organic Venue geofiltritele https://www.snapchat.com.

Infoportaalid

Infobeli abil saavad kasutajad otsida ettevõtteid ja inimesi üle kogu maailma. Infobeli kataloogis on üle 100 miljoni ettevõtte, muuseumi, raudteejaama ja lennujaama rohkem kui 70 riigis https://www.infobel.com/fr/world.

Brownbook. Ettevõtete andmebaas, mis näitab üle 30 miljoni ettevõtte informatsiooni 200 riigis üle maailma. EE abil sünkroniseeritakse peale teie äri põhiandmete ka toodete ja teenuste nimekirjad, Facebooki ja Twitteri kontaktid ning palju muud https://www.brownbook.net.

ShowMeLocal. Rohkem kui kahe miljoni aktiivse äriga portaal, mis pakub ettevõtjatele turundustööriistu. Kliendid leiavad portaalist kohalikke ettevõtteid ning nende suurepäraseid pakkumisi https://www.showmelocal.com.

SafeGraph - Andmerakendus, mis keskendub globaalsele andmekogu loomisele kõige täpsema info ja analüütikaga, tuues sellega arendajatele võimaluse luua maailmatasemel asukohapõhiseid rakendusi ja analüüsitööriistu https://www.safegraph.com.

Infoportaalid ja arvustused

Pitney Bowes on tuntud Ameerika tehnoloogiaettevõtte, mis loob postiteenused ja -seadmeid. Samuti tegutsetakse e-kaubanduses, tarkvaraarenduses ning teistes tehnoloogiavaldkondades https://www.pitneybowes.com/us.

Trustpilot. Taanist pärit hinnatud arvustuste portaal, kus kliendid saavad ettevõtete ja teenuste kohta tagasisidet anda. Igakuiselt postitatakse veebilehele umbes miljon arvustust https://www.trustpilot.com.

Turism

Tripadvisor on üks suurimaid portaale maailmas oma reisikogemuse jagamiseks. Tripadvisoriga võtad igast reisist viimast. See aitab reisisellidel valida, kuidas sihtkohta lennata, kus ööbida, mida süüa ja mida teha. Numbrid räägivad enda eest: kokku 630 miljonit arvustust, 455 miljonit kasutajat kuus, 7,5 miljonit ööbimiskohta, lennufirmat, vaatamisväärsust ja restorani. EE-ga sünkroniseerides saad korrastada oma profiili ning jälgida arvustusi ja statistikat https://www.tripadvisor.com.

Veebibrauser

Brave on tasuta ja avatud lähtekoodiga veebibrauser, mille on välja töötanud Brave Software, Inc. Chromiumi veebibrauseri baasil. Brave on privaatsusele keskendunud brauser, mis vaikeseadetes blokeerib automaatselt veebireklaamid ja veebisaitide jälgijad https://brave.com/.

© 2023 Nobel Tech OÜ | Reg. nr: 16315036 | KMKR: EE102411199 | Vana-Lõuna 39/1, 19094, Tallinn, Lutheri Masinasaal