First Image
Second Image
Third Image
Company Logo
Puhas ja Maitsev

Halika Õunatalu

Pärnu mnt, 10, Tallinn, EE, 10148
 • Suletud
 • Avatakse teisip. 09:00

  Meie talu asub Lõuna-Eestis, Põlvamaal, Räpina vallas ning õunaaiad asuvad samuti Räpina vallas.

  Õunte müük toimub meil paljudest kohtadest üle Eesti, mille kohta saab täpsemat infot kodulehelt halika.ee või telli tooted otse e-poest.

  Halika Õunatalu õunamaja asub Tallinnas Nõmme turul.
  Eestimaised värsked ja kvaliteetsed õunad sügisest kevadeni.
  Värskelt pressitud õunamahl aastaringselt

  Halika Õunatalu OÜ on kvaliteetset Eesti lauaõuna kasvatav pereettevõte, mis toob ilusad eestimaised õunad oma klientideni nii maitsvatena nagu nad oleks otse õunapuu otsast päikeseküpsetena võetud. Klientideni toome õunad just nende parimal söögiajal ning hoolitseme selle eest, et õunad säilitaksid oma puutumatut välimust ja head maitset kuni nende söömiseni.
  Värsket õunamahla pressime talve jooksul järjepidevalt ning seda oma aia küpsetest õuntest, et saada looduslikult magus ja nauditav õunamahl. Kaasaegsete pastöriseerimisvõtetega tagame mahla naturaalse maitse ja turvalise tarbimise.
  Selleks, et Halika Õunatalu õunu oleks lihtne üles leida oleme koondanud oma tooted kaubamärgi TALUÕUN alla, mis on kvaliteedi, maitse ja puhtuse märk.
  Meie talu ja õunaaiad asuvad Põlvamaal, Räpina vallas, kust toome mitu korda nädalas Nõmme turu õunamajasse värskelt sorteeritud puhtaid ja maitsvaid õunu. Õunu saab kokkuleppel ka Räpinast.

  Ettevõtte omanik? Kinnita ettevõte

  © 2023 Nobel Tech OÜ | Reg. nr: 16315036 | KMKR: EE102411199 | Vana-Lõuna 39/1, 19094, Tallinn, Lutheri Masinasaal