First Image
Second Image
Third Image
+3
Company Logo
GoGoNano - Uue ajastu kaitse-ja puhastusvahendid

Digital Trade Solutions OÜ

5
(1 hinnet)
Pärnu mnt, 10, Tallinn, EE, 10148

GoGoNano on nanotehnoloogilisi kaitse-ja puhastusvahendeid pakkuv kaubamärk, mis loodi 2013. aastal ettevõtte Digital Trade Solutions OÜ poolt. Toodame, arendame ja turustame unikaalseid ning kasulikke kaitse-ja puhastusvahendeid, aidates seeläbi kaitsta igapäevaselt kasutatavaid pindu ja esemeid.

GoGoNano meeskonna üheks suuremaks eesmärgiks on ulatada abikäsi meid ümbritsevale. Lõppude lõpuks peaksime me kõik keskkonna eest paremini hoolt kandma. Meie uuenduslikud tooted teevad seda mitmel moel.

Esiteks aitab see võidelda äraviskamiskultuuri põhjustatud probleemidega. Liiga tihti valime me tänapäeval esemed, mis on odavad ja ebakvaliteetsed ning mille me pärast lühikest kasutusaega ära viskame. Kui niimoodi talitavad kõik inimesed, viib see ületootmise, hoolimatu saastamise ning peagi ka suurte keskkonnamõjudeni.

Aidates sul hoida oma esemeid heas korras, võimaldame sul kasutada neid kauem, selle asemel et need pärast lühiajalist kasutamist ära visata.

Meie vetthülgavad kaitsevahendid on keskkonnasõbralikud ka otseselt – see on miski, mille üle me väga uhked oleme. Mitte iialgi ei kasuta me oma toodetes kahjulikke kemikaale.

Veel enam, kasutades meie tooteid, saad 80% võrra vähendada aega, mis sul kuluks oma esemete puhastamise ja hooldamise peale. See tähendab säästu nii ajas kui ka kahjulikes kemikaalides, mida muidu oma esemetel kasutaksid.

Hinnangud ja arvustused (1)

Kaur Reinjärv

21.07.23

Ettevõtte omanik? Kinnita ettevõte

© 2023 Nobel Tech OÜ | Reg. nr: 16315036 | KMKR: EE102411199 | Vana-Lõuna 39/1, 19094, Tallinn, Lutheri Masinasaal