Company Logo
Meie põhiprintsiibid on kvaliteetsed tooted ja keskkonnakaitse mure.Our main principles are high quality products and concern for environmental protection.

Synergein OÜ

5
(1 hinnet)
Pärnu mnt, 10, Tallinn, EE, 10148

Oleme UMEB esindaja Eestis, Lätis ja Leedus. UMEB Elektromotoren - elektrimootorite, mäetööstusele mõeldud spetsiaalsete tulekindlate mootorite, naftakeemiatööstusele mõeldud plahvatuskindlate ELEKTRIK mootorite, linnavedude alalisvoolu elektrimootorite, toiteallikate (kolmefaasilised sünkroongeneraatorid) tootja.

Samuti meie firma Synergein OÜ, esindaja " Motornie Technologii" tehase Mizotty kaubamärgi all
Mizotty on juhtiv sanitaarhügieeniliste seadmete ja osade, agregaatide ning koostude automaatsete puhastusseadmete valmistaja.
Desinfitseerimistunneleid, -poste, -raame, -lukke.Mittekontaktsed ennetavalt desinfitseerivad seadmed on laialdaselt kasutusel meditsiiniasutuste, tööstuskomplekside, lennujaamade, raudteejaamade, staadionite, ostukeskuste, hotellide, koolide, sünnitushaiglate, toitlustusasutuste, apteekide, loomakliinikute ja mänguväljakute sissepääsude juures. Keerulises epidemioloogilises olukorras üritavad ettevõtted muuta oma töötajatele võimalikuks sanitaarsed võimalused. Mizotty desinfitseerimissüsteemid on võimalik paigaldada nii välitingimustesse kui siseruumidesse. Saadaval on nii suuremõõtmelised kui mobiilsed mudelid .
Tooted:
TD-seeria desinfitseerimistunnelid
Automaatne sensoriga dosaator DS20
Mehaanilised dosaatorid

Eesmärk on vähendada nakkuse leviku tõenäosust, puhastades seljas olevaid rõivaid ja avatud nahapiirkondi.

Hinnangud ja arvustused (1)

Info KopMet

21.07.23

Ettevõtte omanik? Kinnita ettevõte

© 2023 Nobel Tech OÜ | Reg. nr: 16315036 | KMKR: EE102411199 | Vana-Lõuna 39/1, 19094, Tallinn, Lutheri Masinasaal