Majandustarkvara Taavi tootmine, müük, hooldus

Taavi Tarkvara OÜ

Pärnu mnt, 10, Tallinn, EE, 10148
 • Avatud
 • Suletakse esmasp. 17:00

  Taavi Tarkvara OÜ on asutatud 1996. aasta aprillis ning ta põhineb 100% Eesti kapitalil. Taavi Tarkvara OÜ põhitegevusvaldkonnaks on majandustarkvara TAAVI arendus, müük ja hooldus, millega on tegeletud juba 1991. aastast alates. Lisategevusvaldkonnaks on mitmesugused programmeerimistööd.

  TAAVI majandustarkvara kasutajate hulka kuuluvad valdavalt keskmised ja suuremad Eesti ettevõtted, kes vajavad oma töös paindlikku ja firma vajadusi arvestavat infosüsteemi. Tegevusvaldkondade kaupa on tegu väga erinevate firmadega, põhiprofiilideks oleksid kaupade hulgi- ja jaemüük, mitmesugune tootmine (s.h. näiteks pagaritoodete tootmine ja turustamine), teenindus, turvateenused, kinnisvara haldamine, liisingteenuste pakkumine jne. Osa meie tarkvarapakettidest (Palk, Personal ja Põhivara) on integreeritavad ka teiste Eestis levinud finantstarkvaradega ning nende müügivõrku on kaasatud ka edasimüüjad.

  Meie missiooniks on pakkuda ja arendada laia funktsionaalsusega ning kliendi vajadusi arvestavat kodumaist majandustarkvara käsikäes asjatundliku ja operatiivse kasutajatoega.

  Ettevõtte omanik? Kinnita ettevõte

  © 2023 Nobel Tech OÜ | Reg. nr: 16315036 | KMKR: EE102411199 | Vana-Lõuna 39/1, 19094, Tallinn, Lutheri Masinasaal